Vlada znova imenovala Nežo Kogovšek Šalamon v komisijo Sveta Evrope
Vlada je imenovala Nežo Kogovšek Šalamon za članico Evropske komisije za boj proti rasizmu in nestrpnosti (ECRI), ki je telo Sveta Evrope, so sporočili iz vladnega urada za komuniciranje. To je že njen drugi mandat, ki bo tako kot prejšnji, trajal pet let. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje