Zaradi spletnih groženj za vajo evakuirali kamniško srednjo šolo
Zaradi spletnih groženj so na Gimnaziji in srednji šoli Rudolfa Maistra izvedli preventivno evakuacijsko vajo. Ta je potekala mirno in brez posebnosti. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje
SK
|
pred 5 min.
Najnovejše
Oglaševanje