Država je za sodno stavbo plačala več, kot so jo ocenili cenilci
Cenilci, ki jih je po spornem nakupu nove sodne stavbe na Litijski najelo državno odvetništvo, so stavbo ocenili na šest milijonov evrov. Država je zanjo plačala 7,7 milijona evrov, torej 1,7 milijona več. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje