Znova delovna nedelja za gorske reševalce: s helikopterjem prepeljali dve osebi
Reševalci Gorske reševalne službe so helikopterjem prevzeli dva poškodovana pohodnika na dveh lokacijah in ju odpeljali v bolnišnico. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje