Prijavili hrvaškega stomatologa, ki je slovenskim ambulantam ponujal finančno nagrado
ZZZS je od hrvaške Stomatološke poliklinike Apolonija zahteval, da preneha slovenskim zobozdravstvenim ambulantam ponujati finančno nagrado, če slovenske bolnike napotijo k njim na ortodontsko zdravljenje. Zavod je kršitev hkrati prijavil zdravstvenemu in tržnemu inšpektoratu. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje