Ameriška služba ICE lani iz ZDA izgnala tri slovenske državljane
Ameriška zvezna služba za priseljevanje in carino (ICE) je lani iz Združenih držav Amerike izgnala tri slovenske državljane, je poročala Televizija Slovenija. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje
SK
|
pred 41 min.