Avstrija bo za energetska podjetja uvedla davek na izredne dobičke
Avstrija bo uvedla davek na izredne dobičke za energetska podjetja, ki imajo koristi od naraščajočih cen, je danes napovedal avstrijski podkancler Werner Kogler iz vrst Zelenih. Ukrep bodo podrobneje predstavili v začetku prihodnjega leta, lahko pa bi veljal tudi za nazaj, za leto 2022, poroča nemška tiskovna agencija dpa. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje