Francoska vlada bo brezdomce za čas olimpijskih iger izgnala iz Pariza
Francoska vlada bo pred olimpijskimi igrami prihodnje leto iz Pariza preselila brezdomce in jih začasno naselila v druga francoska mesta. Župani teh predlogu ostro nasprotujejo. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje