Kolumbijski predsednik: Kokain ni nič slabši od viskija
Kolumbijski predsednik Gustavo Petro je prepričan, da bi bilo mogoče svetovno industrijo preprodaje kokaina zlahka uničiti, če bi to drogo legalizirali. Ob tem je dejal, da "kokain ni nič slabši od viskija". Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje