Na festivalu zbolelo skoraj 800 ljudi: "Ne vemo še, kaj je izvor okužbe"
V nemškem Stuttgartu je po obisku pomladnega festivala zbolelo 778 ljudi. V treh primerih so odkrili norovirus, a testiranja še potekajo. V mestu želijo predvsem zajeziti izbruh in locirati vir okužbe, ki za zdaj ostaja neznan. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje