Pokojno kraljico Elizabeto II. skrbelo, da bo umrla na Škotskem
Pokojno britansko kraljico Elizabeto je zaradi zapletov, ki bi jih to pomenilo za njen pogreb, skrbelo, da bo umrla na Škotskem, v dokumentarnem filmu, ki bo izšel v kratkem, pove njena edina hči, princesa Ana. Kot je rekla, Elizabeta namreč ni hotela povzročiti dodatnih logističnih težav organizatorjem pogreba. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje
Najnovejše
Oglaševanje