S pobočja Mount Everesta rešili več sto ljudi, ki jih je zajela snežna nevihta
Reševalcem je uspelo na varno prepeljati skoraj tisoč turistov in članov osebja, ki so po snežni nevihti konec tedna obtičali na tibetanski strani Mount Everesta. Z evakuacijo zadnje skupine se je zaključila reševalna akcija, saj so vsi ujeti pohodniki že na varnem, poročajo kitajski mediji. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje
SK
|
pred 27 min.