Socialno pomoč prejema že 20 let in noče delati. Ko so ga vprašali, zakaj, so ostali brez besed
Prejemnik socialne pomoči v Nemčiji že 20 let ne dela. Razlog? Želi opravljati le dobro plačano delo. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
| /
VečPrejemnik socialne pomoči v Nemčiji že 20 let ne dela. Razlog? Želi opravljati le dobro plačano delo. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje