Upokojenka pri 75 letih ostala brez doma v Londonu: "Vse sem izgubila"
Upokojenka Susan Curtis iz Velike Britanije je ostala brez doma. 75-letnica, ki začasno biva v hotelu, pravi, da jo je najbolj strah tega, da bi pristala na ulici. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje
Najnovejše
Oglaševanje