Štirje astronavti po vrnitvi iz orbite hospitalizirani. Nasa brez pojasnila
Posadko štirih Nasinih astronavtov so po vrnitvi na Zemljo s SpaceX kapsulo Dragon konec oktobra brez pojasnila hospitalizirali. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje