Uničujoči Boris še ni rekel zadnje, zdaj trepetajo tudi v Italiji
V osrednji Italiji se pripravljajo na prihod ciklona Boris, ki je v zadnjih dneh opustošil več evropskih držav. Meteorologi napovedujejo, da bo do petka največ dežja padlo v deželah Emilija-Romanja in Marke, kjer so za jutri razglasili oranžni alarm. Gre za italijanski deželi, ki so ju hude poplave razdejale že maja lani. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje