V avstrijskih šolah bodo kmalu prepovedali mobilne telefone
V Avstriji bodo v šolah kmalu prepovedali uporabo telefonov, je danes napovedal minister za izobraževanje Christoph Wiederkehr. Uredbo, ki bo omogočala nekatere izjeme, namerava podpisati še ta mesec. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje