Množica na Kongresnem trgu sprejela olimpijce: "Navijanje se je čutilo do Tokia"
Na Kongresnem trgu v Ljubljani je množica navijačev sprejela slovenske olimpijce. "Kdor ne skače ni Slovenc'," je odmevalo. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje