Bil je brezdomec, zdaj živi v svoji hišici: "Življenje ni tako bedno, kot si mislijo"
Tri leta je preživel kot brezdomec, taval po mestnih ulicah in se preživljal z ostanki hrane iz smetnjakov. Danes pa živi povsem drugačno življenje. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje
SK
|
pred 41 min.