Če ne bi bilo Napoleona, bi verjetno še danes vozili po levi
Kako smo prišli do tega, da v večini držav vozimo po desnem voznem pasu, čeprav so daleč v preteklosti ljudje tudi na našem območju vozili po levi? Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje