Lastnika restavracije pripravila presenečenje, ki ga zaposleni ne bodo pozabili
Lastnika restavracije v Ohiu sta svoje zaposlene presenetila s tridnevnim križarjenjem po Bahamih. "Na ladjo smo šli kot sodelavci, domov pa smo se vrnili kot družina," je povedal eden od zaposlenih. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje