Ravnatelj sprejel odločitev: "To je neumno in malce pretirano"
Dijaki naj bi v straniščih preživljali "preveč časa" in zato zamujali k uram pouka, je razloge za ukrep pojasnil ravnatelj. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
| /
VečDijaki naj bi v straniščih preživljali "preveč časa" in zato zamujali k uram pouka, je razloge za ukrep pojasnil ravnatelj. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje