Uspehi splitskih redarjev: v mestno blagajno prinesli skoraj pol milijona evrov
Od začetka letošnjega leta do 15. avgusta se je v splitski mestni blagajni po zaslugi tamkajšnjih redarjev nabralo več kot 489 tisoč evrov, največ voznikov pa je kazni plačalo zaradi nepravilnega parkiranja. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje
Najnovejše
Oglaševanje