Oglaševanje

Nasilen vlom v bencinski servis. Kaj so odnesli?

author
N1
22. jun 2026. 09:51
Petrol
Fotografija je simbolična. | Foto: Žiga Živulović jr./F.A.BOBO

Policisti preiskujejo vlom v bencinski servis na območju Škofje Loke. Po do zdaj znanih podatkih je vlomilec odnesel večjo količino cigaret.

Oglaševanje

Škofjeloški policisti so bili danes ponoči obveščeni o vlomu v bencinski servis. Po podatkih, s katerimi razpolagajo, je storilec nasilno vstopil v notranjost bencinskega servisa in odnesel večjo količino cigaret. Policisti o dejanju zbirajo obvestila in bodo o vseh ugotovitvah obveščali pristojno državno tožilstvo.

Teme

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Sodeluj v razpravi ali preberi komentarje

Spremljajte nas tudi na družbenih omrežjih