Policisti ustavili tovornjak s popolnoma izrabljeno pnevmatiko
Gorenjski policisti so obravnavali voznika tovornjaka, ki je vozil s popolnoma izrabljeno pnevmatiko. Tovornjak so izločili iz prometa, vozniku pa naložili 400 evrov globe. Prekrškovni postopek vodijo tudi proti slovenskemu podjetju, ki je lastnik tovornjaka. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje