V Velenju zmagal kandidat SD
V Mestni občini Velenje je že v prvem krogu zmagal kandidat stranke SD Peter Dermol. Po preštetih 68 odstotkih glasov je zanj glasovalo dobrih 68 odstotkov volilcev. Velenje bo tako ostalo "rdeča trdnjava" stranke SD, saj so v mestu od osamosvojitve dalje vedno slavili kandidati te stranke. Do zaključka redakcije so veljali rezultati, ki so objavljeni spodaj. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje
SK
|
pred 28 min.
Najnovejše
Oglaševanje