Oglaševanje

Robert Golob: Slovenija je v dobri kondiciji. Zakaj na seji vlade ni bilo ministrov SD?

author author
L. M. , STA
03. jun 2026. 11:02
>
11:51

Vlada Roberta Goloba v odhodu se je dan pred imenovanjem nove vlade Janeza Janše sestala na zadnji redni seji. Odhajajoča vlada je po seji vlade na novinarski konferenci ob zaključku mandata še enkrat predstavila rezultate svojega dela. Premier Golob je dejal, da Slovenija kljub negotovim razmeram v svetu po štirih letih ostaja stabilna in varna država. "To je največ, kar lahko odgovorna politika zapusti kot svojo dediščino," je dodal Golob. Na zadnji redni seji odhajajoče vlade so sicer manjkali vsi ministri SD. Kaj je bil razlog za njihovo odsotnost? Preberi več

Oglaševanje