Robert Golob: Slovenija je v dobri kondiciji. Zakaj na seji vlade ni bilo ministrov SD?
Vlada Roberta Goloba v odhodu se je dan pred imenovanjem nove vlade Janeza Janše sestala na zadnji redni seji. Odhajajoča vlada je po seji vlade na novinarski konferenci ob zaključku mandata še enkrat predstavila rezultate svojega dela. Premier Golob je dejal, da Slovenija kljub negotovim razmeram v svetu po štirih letih ostaja stabilna in varna država. "To je največ, kar lahko odgovorna politika zapusti kot svojo dediščino," je dodal Golob. Na zadnji redni seji odhajajoče vlade so sicer manjkali vsi ministri SD. Kaj je bil razlog za njihovo odsotnost? Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje