Han: Vsak evro, ki ga namenimo zamejcem, je dobra naložba
Vsak evro, ki ga namenjamo zamejcem, se nam vrne in ga zelo dobro naložimo, je bilo osrednje sporočilo gospodarskega ministra Matjaža Hana na današnji seji komisije DZ za odnose s Slovenci v zamejstvu in po svetu. Na seji, posvečeni gospodarskemu sodelovanju s slovenskimi skupnostmi v tujini, so se govorci s celotnega sveta strinjali o pomenu tega. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje