Premier Golob: "Stanje v zdravstvu je slabše, kot si kdorkoli misli"
Na koalicijskem vrhu je bila predstavljena analiza stanja slovenskega zdravstva, ki je po premierjevih besedah slabše, kot si kdorkoli v tej državi misli. "Dobra novica je, da so ugotovljeni razlogi, zakaj je situacija tako slaba, in da obstaja načrt," je povedal. O tem načrtu, ki ima predvideno časovnico, je danes potekala temeljita razprava, je dodal. Očitno je, da koalicija vidi zavod za zdravstveno zavarovanje kot enega ključnih problemov in da bodo prav tam začeli reformo. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje