Luka Dončić: Glave gor, fantje! Vsaka čast!
Slovenska nogometna reprezentanca je v osmini finala evropskega prvenstva po enajstmetrovkah izgubila proti Portugalski. "Glave gor, fantje! Vsaka čast!," je po koncu tekme zapisal Luka Dončić. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje
SK
|
pred 41 min.