Macron obiskal predsedniško palačo. O čem sta govorila s predsednico Pirc Musar?
Predsednica republike Nataša Pirc Musar in francoski predsednik Emmanuel Macron sta v predsedniški palači potrdila odlične odnose med Slovenijo in Francijo, velik del pogovora pa sta namenila gospodarskemu sodelovanju. Govorila sta tudi o mednarodnih razmerah ter prizadevanjih za mir v Gazi in Ukrajini. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje
SK
|
pred 41 min.