Mariborski veterani vojne za Slovenijo na Piramido ponesli slovensko zastavo
Mariborski veterani vojne za Slovenijo so na dan državnosti zjutraj na mariborsko Piramido ponesli slovensko zastavo in jo na vrhu tega mariborskega griča tudi izobesili. Zastava bo, kot so povedali, na Piramidi od zdaj izobešena ob vsakem državnem prazniku. "Veterani vojne za Slovenijo v Mariboru smo bili priče zgodovinskim dogodkom in smo jih v veliki meri tudi soustvarjali," je ob tem na vrhu Piramide poudaril Miran Fišer, predsednik mariborskega območnega združenja veteranov vojne za Slovenijo. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje