Občina za zdaj ostaja pri svojem, količki ostajajo
Potopni količki, ki jih je ob robu koseških terasastih blokov postavila ljubljanska občina, so razburili številne tamkajšnje prebivalce in podjetnike, ki občino zdaj celo tožijo. A slednja je jasna: zaenkrat stebrički ostajajo, prejeli smo namreč več pohval kot pa kritik, pravijo. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje
Najnovejše
Oglaševanje