Pahor zapustil bolnišnico in se zahvalil osebju
Nekdanji predsednik republike Borut Pahor je po uspešni operaciji prostate zapustil celjsko bolnišnico. Celotni zdravniški ekipi se je zahvalil tudi na Instagramu. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje