Podrobno o tornadu in škodi: "Hitrost v udarni sili je bila vsaj dvakrat večja"
"Kar smo nekoč gledali na televiziji, smo zdaj doživeli pri nas," je po tornadu, ki je prizadel okolico Ilirske Bistrice, dejal poveljnik tamkajšnje CZ Luka Špilar. Pristojni zdaj lovijo minute pred novimi petkovimi neurji, zaradi vsega skupnega truda in pomoči prostovoljcev pa verjamejo, da bodo vse pravočasno zavarovali. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje