Slovenija se je zadolžila za 200 milijonov evrov
Slovenija se je zadolžila za dodatnih 200 milijonov evrov, gre za drugi nastop države na trgu letos. Na začetku januarja je Slovenija izdala za 1,25 milijarde evrov novih 10-letnih trajnostnih obveznic in za 250 milijonov evrov dodatnih obveznic izdaje RS76, ki zapadejo 7. avgusta 2045. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje