Upokojenci sporočajo ministru: Če je človek star, ne pomeni, da nima obveznosti
Od uvedbe brezplačnih vozovnic za upokojence številni uporabniki javnega potniškega prometa opozarjajo na nehumane gneče na avtobusih in da kljub kupljeni vozovnici ostanejo brez sedeža. Pristojno ministrstvo je s problematiko seznanjeno. Sindikat upokojencev Slovenije je ministra za okolje, podnebje in energijo Bojana Kumra pozval, naj javni promet uredi tako, da ga bodo lahko uporabljali vsi. V sindikatu namreč poudarjajo, so upokojenci enakopravni uporabniki javnega potniškega prometa, četudi je zanje brezplačen. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje
Najnovejše
Oglaševanje