V petek v šolah dan kulture nenasilja in strpnosti
Slovenske šole bodo petkov pouk posvetile kulturi nenasilja in strpnosti. Osnovne in srednje šole so namreč prejele okrožnico pristojnega ministrstva, naj celoten pouk oziroma del pouka namenijo aktivnostim, usmerjenim v udejanjanje ničelne tolerance do nasilja in opolnomočenje učenk ter učencev. V Zvezi aktivov svetov staršev Slovenije so to odločitev podprli. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje