Več kot 40 prostovoljcev v Kranju združilo moči pri odstranjevanju invazivnih rastlin
V Kranju je danes potekala tradicionalna akcija Očistimo Gorenjsko invazivk. Pridružilo se ji je več kot 40 prostovoljcev, ki so na več lokacijah v občini odstranjevali predvsem žlezavo nedotiko, enoletno suholetnico in druge invazivne vrste, ki ogrožajo domače rastlinstvo ter zmanjšujejo biotsko raznovrstnost, so sporočili iz Mestne občine Kranj. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje