Vedno več covida: "Z vidika bolnišnic je stanje že skrb vzbujajoče"
Covid spet postaja vedno pogostejša tema pogovorov. Število ljudi okoli nas, ki so zboleli, se opazno povečuje. Da ne gre le za občutek, potrjuje infektologinja s Klinike za infekcijske bolezni in vročinska stanja ljubljanskega UKC Mateja Logar. Kot pravi, je število bolnikov, ki so hospitalizirani zaradi prizadetosti spodnjih dihal ob covidu, od krompirjevih počitnic precej v porastu. Prav tako je približno četrtina bolnikov, ki pridejo na pregled v njihovo ambulanto, pozitivnih na koronavirus, kar je bistveno večji delež v primerjavi s predhodnimi tedni. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje