Zorčič ob prvem maju: Boj za delavske pravice ostaja nadvse aktualen
Predsednik državnega zbora Igor Zorčič je ob prvem maju spomnil na pomen pravice do dostojnega dela in primernega plačila. "Boj za delavske pravice, ki so bile v ospredje postavljene ob koncu 19. stoletja s prizadevanji za višje mezde in krajši delovni čas industrijskih delavcev, tudi v sodobni, postindustrijski družbi ostaja nadvse aktualen," je dejal. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje