Fajon: Obrambne izdatke bomo zvišali še pred letom 2030
Slovenija bo verjetno izdatke za obrambo na dva odstotka bruto domačega proizvoda (BDP) povečala bistveno pred letom 2030, kot predvideva trenutni načrt, je na zasedanju zunanjih ministrov Nata v Bruslju zagotovila ministrica Tanja Fajon. Ob tem je poudarila, da državni sekretar ZDA Marco Rubio na zasedanju ni omenjal povečanja na pet odstotkov BDP, kot je pred zasedanjem napovedal novinarjem. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje
SK
|
pred 41 min.