Glavna sporna točka podnebne konference v Dubaju ostaja usoda fosilnih goriv
Ob koncu prvega tedna podnebne konference v Dubaju ostaja odprta glavna sporna točka. Usoda fosilnih goriv. Kar nekaj nestrinjanja je tudi okoli končnega dokumenta in vpisa opustitve fosilnih goriv vanj. Nekateri pogajalci se zavzemajo za jasno zavezo k opustitvi, drugi za bolj ohlapno zavezo, tretji pa za to, da se fosilnih goriv v dokumentu sploh ne omenja. "Zdaj je ključno ločiti zrnje od plevela," je dejal visoki predstavnik ZN za podnebje. Nekatere države Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje
Najnovejše
Oglaševanje