Hamas po skoraj štirih mesecih spet izstrelil rakete na Izrael
Oboroženo krilo gibanja Hamas je prvič po skoraj štirih mesecih izstrelilo rakete nad območje Tel Aviva in osrednjega Izraela. Po navedbah izraelske vojske so rakete poletele z območja Rafe, v napadu pa sta bili poškodovani dve ženski, ki sta hiteli v zaklonišče. Izrael medtem nadaljuje operacije v Gazi, od koder poročajo o novih žrtvah. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje