Razgrete glave na avtocesti: voznika obračunala kar na odstavnem pasu
Dva hrvaška voznika sta se zaradi nezadovoljstva z načinom vožnje drug drugega ustavila na odstavnem pasu avtoceste, izstopila iz svojih vozil in se stepla. Za izjemno nevarno početje, lahko bi prišlo tudi do naleta vozil, sta prejela po 700 evrov denarne kazni. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje