Iranski veleposlanik pri ZN: "Uboj Nasrale ne bo minil brez posledic"
Izrael je ponoči nadaljeval obstreljevanje tarč Hezbolaha v Libanonu. Življenje so izgubili vsaj štirje ljudje. "To je najhujši trenutek, ki ga je država doživela," je dejal guverner Bejruta Marwan Abboud. Iranski veleposlanik pri Združenih narodih pa je dejal, da uboj Nasrale "ne bo minil brez posledic". Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje
SK
|
pred 41 min.