Oglaševanje

Kim Džong Un napovedal gradnjo novih bojnih ladij z jedrskim orožjem

author
STA
24. jun 2026. 21:23

Severnokorejski voditelj Kim Džong Un je na slovesnosti, na kateri so mornarici predali v uporabo novo 5.000-tonsko bojno ladjo, napovedal gradnjo dveh novih bojnih ladij letno, ki jih bodo opremili z jedrskim orožjem. Ob tem je izpostavil, da bo namestitev jedrskega orožja na plovila mornarice ključna strateška usmeritev države. Preberi več

Oglaševanje