Na Poljskem zaradi bakterije iz vodovoda umrlo že 14 ljudi
Na jugovzhodu Poljske je izbruhnila legionarska bolezen, zaradi katere je umrlo že najmanj 14 ljudi. Oblasti še vedno preverjajo, kako je bakterija legionela, ki povzroča bolezen, prišla v vodovodno omrežje na tem območju. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje