Poročilo o medijih v Sloveniji: nasilje nad novinarji, "stradanje" STA ...
Poročilo partnerskih organizacij platforme Sveta Evrope za varnost novinarjev kaže, da se je lani število groženj svobodi medijev dramatično povečalo. Glede Slovenije so v poročilu izpostavili nasilje nad novinarji, finančno "stradanje" Slovenske tiskovne agencije (STA) in zlorabo državnih sredstev za spodbujanje provladne propagande. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje