Protestniki blokirali državno tožilstvo v Novem Sadu: "Sram vas bodi"
V Srbiji so protestniki skoraj šest ur blokirali vhod državnega tožilstva v Novem Sadu. Zahtevajo izpustitev priprtih protestnikov, ki so šli na ulice po tragični zrušitvi nadstreška na železniški postaji. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje